يكشنبه 97/12/05 09:35
موقعیت استانی آگهی

جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:
قیمت: از تومان تا تومان


باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
پرینت

راهنمای ارسال آگهی

با سلام سایت  راهنما  شهری به شما خوشامد می گوید.

این سایت مجهز به گوگل مپ می باشد شما می توانید جهت نمایش مکان خود به مشتری از آن استفاده نمایید.

برای آموزش درج آگهی وافزايش بازديد و افزایش رنکینگ آگهي شما در موتورهای جستجو بدقت مطالعه بفرمایید.

1-برای درج آگهی در سایت، ابتدا باید ثبت نام کنید.

2-پس از ثبت نام یک محیط کاربری به شما تعلق می گیرد که با ورود نام کاربری ورمزی که خودتان در مرحله ثبت نام ذخیره کرده اید می توانید وارد محیط کاربریتان شده وبراحتی آگهی مورد نظرتان را ارسال کنید.

134922cc_-_Copy.jpg

3-کارکردن با منوها درمحیط کاربری بسیار ساده است ونیاز به توضیح ندارد-عکس ارسالی شما باید کمتر از 90 کیلوبایت وبا یکی از پسوندهای jpg ,jpeg ,bmp ,gif ,png ,ico ,swf باشد.

4-درانتخاب منطقه جغرافیایی (استان مورد نظر) و درانتخاب قرار گیری آگهی شما در گروه مناسب نهایت دقت را داشته باشید تا در دسترسی مشتری به آگهی شما اشکال پیش نیاید. مثلا کامپیوتر شاخه های زیادی دارد اگر شما قصد فروش دارید باید آنرا در قسمت رایانه ودر زیرمجموعه خریدوفروش ثبت کنید. درصورتیکه جزء لوازم اداری هم هست یا درخیلی جاهای دیگر هم کاربرد دارد فرق مطلب در این است که مشتری در صورت اول به شما دسترسی بهتری خواهد داشت.

جهت استفاده از خدمات نقشه هوایی گوگل حتما مختصات جی پی اس آگهی خود را تهیه و در محل خواسته شده وارد نمایید.

5- خواهشمندیم کلمات کلیدی مشابه با موارد یکه در دیگر سایتهای تبلیغاتی درج کرده اید استفاده نکنید

وحتما اگر چند آگهی مشابه یا مربوط به یک موضوع درج مینمایید حتما حتما از کلمات کلیدی جداگانه واختصاصی همان موضوع استفاده نمایید

============================

کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو( مثل گوگل) را مختصر با مفهوم وبیان کننده منظور آگهی بنویسید (کلمه کلیدی درست همان چیزی است که مشتری در گوگل سرچ میکند) وبا علامت کاما  ،  یا  ,  از هم جدا کنید مثال پراید دست دوم مدل85 در تهران ، پراید کارکرده  در تهران85 ، سواری پراید دست دوم
تهران

قبل وبعد از کاما حتما یک فاصله باشد یعنی به هم چسبیده نباشند

عنوان آگهی را مناسب آن انتخاب کنید  توضیح مختصر ولی منحصر به فرد در مورد اگهی شما به مشتری جهت یافتن شما  کمک زیادی می کند.

از درج عناوین کلی خود داری کنید به دو دلیل(1- موتورهای جستجو بدلیل تشابه زیاد ممکن است آگهی شما را آنگونه که انتظار دارید نمایش ندهند.2- مشتری سر در گم خواهد شد ورغبتی نشان نخواهد داد.)
عناوین زیر هیچ کمکی به خواننده نخواهد کرد و احتمالا روی آگهی شما کلیک نمی‌شود
"عناوین نامناسب"
- بهترین فرصت | فرصت طلایی | استفاده کنید- جالب توجه | بسیار زیبا | قابل توجه- فروش | فروش فوری | خرید | خریدار- زیر قیمت | قیمت مناسب | ارزان قیمت- انجام پروژه | انجام کار- استخدام | کاریابی | آماده به کار- بازاریابی | نمایندگی |
همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. از عناوین شعارگونه و یا نامشخص خودداری فرمایید.
 
- درج شماره تلفن در / عنوان آگهی /، مجاز نیست. به هنگام درج آگهی، شماره تلفن را در جای مخصوص خود وارد کنید.
- ذکر متراژ و منطقه در عنوان آگهی‌های مرتبط با املاک، درج نام و مدل اتومبیل در عنوان آگهی‌های مرتبط با اتومبیل، بسیار موثر است.

 

پیوند یکتا(آدرس اینترنتی دلخواه)

در این قسمت چند کلمه مرتبط با آگهی خود را با علامت - از هم جدا نمایید بدون فاصله وفقط به همین یک شکل

مانند گل-فروشی-یگانه

درج عکس

- یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند
- تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید
- از یک تصویر نمی‌توانید برای 2 آگهی استفاده کنید
- درج تصاویر عمومی مانند پرچم، منظره وعکسهای غیر مرتبط و یا عکس چهره اشخاص مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.
- برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد.

توجه 

بدلیل نمایش نام کاربری در محیط آگهی برای ثبت اولیه نام کاربری در موقع ثبت نام از کد ملی یا شماره شناسنامه استفاده نکنید (چون ممکن است توسط دیگران سوء استفاده شودشما میتوانید از اعداد وحروف لاتین یا اسم خودتان به انگلیسی استفاده کنید).

همچنین به جای رمز از شماره تلفن استفاده نکنید چون تلفن تماس شما در آگهی شما نمایش داده می شود محیط کاربری شما را در معرض نفوظ دیگران قرار خواهد داد.میتوانید از اعداد وحروف انگلیسی استفاده کنید

 

 آگهی ویژه

با توجه به اینکه درج آگهی دراین سایت  رایگان می باشد، اکثر بازدیدکنندگان اعتماد بیشتری به آگهی‌های ویژه می کنند.
درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.
علاوه بر این موضوع، آگهی‌های ویژه همانطور که در بخش مربوطه توضیح داده شده است، در صفحه اول سایت، گروه اصلی و زیرگروه مربوطه  نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

متن و مشخصات آگهی قبل از ثبت آگهی خود در سایت، یک بار آن را با صدای بلند برای خود و اطرافیانتان بخوانید. توجه کنید که شما به عنوان بازدید کننده، و مشتری آیا همه اطلاعات مفید را بصورت خلاصه و دقیق دریافت کرده‌اید؟
سئوالات زیر را از خود بپرسید و پس از آنکه پاسخ را راضی کننده یافتید، آگهی خود را درج کنید.
- آیا خواندن آگهی روان و ساده است؟
از جملات طولانی و نامفهوم پرهیز کنید.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتیب مشخص ارائه کنید.
از ارائه جملات کلیشه‌ای خودداری کرده و ارزشی که مشتری از ارتباط و استفاده از خدمات شما میبرد را ذکر کنید. به بیان دیگر عناصر اصلی که موجب تفاوت عرضه خدمات و یا کالای شما با دیگران می‌شود و برای مشتری ارزش دارد را به صورت واقعی و خلاصه بیان کنید.
- آیا به کلیه سئوالات اساسی و اولیه پاسخ داده شده است؟
به عنوان مثال برای درج آگهی فروش آپارتمان، متراژ- قیمت – طبقه – تعداد اتاق خواب – موقعیت فیزیکی ( خیابان و محله ) – سن ساختمان – امکانات اولیه تلفن گاز شوفاژ و پارکینگ بسیار مهم است.
با ارائه اطلاعات اولیه، خواننده به سرعت تصمیم خود را می‌گیرد و شما در وقت خود برای پاسخگویی به مراجعین صرفه جویی زیادی خواهید کرد.
- آیا شیوه تماس با شما مشخص می باشد؟
انتخاب دقیق تک تک کلمه های آگهی، برای جلب توجه بازدید کنندگان بسیار حساس است. توجه کنید که بازدیدکنندگان شما بسیار باهوش هستند و قبل از آنکه به عناوین شعار گونه و تبلیغاتی توجه کنند، به اطلاعات مشخصی که ارائه شده است توجه خواهند کرد.
با توجه به حجم بالای آگهی در این سایت، بازدیدکنندگان فرصت مقایسه و انتخاب زیادی دارند. بنابراین هرگز از متن و عکس آگهی‌های دیگر کپی برداری نکنید. ارائه اطلاعات خلاصه و دقیق موجب جلب توجه مشتری خواهد شد. آگهی در اینترنت تفاوت عمده‌ای با تبلیغات تلوزیونی، رادیویی و روزنامه‌ای دارد. در این جا بازدیدکنندگان فرصت بیشتری برای بررسی دارند و مهمتر از هرچیزی برای آنها اطلاعات دقیق و خلاصه می باشد
.اگر از ابتدا قصد درج اگهی برای مدت زیاد دارید بعد از درج اگهی آنرا بمدت لازم تمدید نمایید.

موفق باشید

<    =====   <راهنما شهری   ثبت نام

 


تمام حقوق محفوظ و متعلق به می باشد ©

طراحی سایت و سئو توسط ضابط