يكشنبه 97/12/05 09:34
موقعیت استانی آگهی

جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:
قیمت: از تومان تا تومان


باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
پرینت

قوانین سایت

بازدید کننده محترم،
ضمن تشکر از انتخاب سایت درج آگهی رایگان و نیازمندیهای  راهنما شهری،  خواهشمند است قبل از ارسال آگهی موارد زیر را مطالعه فرمایید.

1-برای درج آگهی در سایت، ابتدا باید ثبت نام  کنید. و با استفاده از راهنمایی موجود در سایت می‌توانید پس از ثبت‌نام باورود به محیط کاربری خود آگهی خود را ارسال کنید.وسپس می توانید در صورت لزوم آنرا اصلاح نمایید که در این صورت باید مجددا توسط مدیر سایت تایید شود.هر آگهی فقط یکبار ارسال می شود وبسته به انتخاب جزئیات آن از مقدار شارژکاربری شما کم می شود.

2-سایت راهنما شهری تنها نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی می‌باشد. واز پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوای آگهی‌ها و یا سوالات حرفه ای مربوطه معذوریم.ومسئولیت عواقب هر آگهی صرفا برعهده آگهی دهنده می باشد. ونمایش اگهی ها دلیل بر تایید مطالب درج شده وکیفیت کالا یا خدمات ارائه شده نمی باشد. ومراجعه کننده باید قبل از اقدام به خرید یا قرارداد خود باید از صحت آگهی اطمینان حاصل کند.

3- چنانچه آگهی خود را در قسمت تماس باما ارسال کنید، در سایت درج نخواهد شد. (ارسال آگهی فقط از طریق ورود به محیط کاربری امکان پذیر است)

4-کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید مدیر سایت برسد. درصورتیکه آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید(از لحاظ قوانین سایت،قوانین صنفی ،قوانین کشوری،قوانین تبلیغاتی،وشرعی وغیره اشکالی نداشته باشد. )

5- از جواب به سوالات غیر از تبلیغات در سایت معذوریم.

6-جهت درج آگهی ویژه، لطفا لینکهای مرتبط با تعرفه آگهی ویژه و درج آگهی لینک‌دار، را مطالعه فرمایید.

7-خوشحال می شویم در صورتیکه عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر شماره و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید.

8-حداکثر زمان مورد نياز جهت تاييد آگهي شما 24 ساعت ميباشد

9-درج آگهي در سايت فعلا بطور رايگان انجام ميگيرد وفقط صفحه اول وآگهی ویژه هزینه دارند.

10-درخصوص حوزه پزشکی در این سایت فقط دستگاهها وتجهیزات پزشکی تبلیغ می شود واز تبلیغ دارو وکرم وغیره معذوریم.

11-این سایت در سامانه سامان دهی سایتهای اینترنتی ثبت شده ودارای مجوز از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی بوده وکاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد .واز نمایش آگهیهایی که مغایر شئونات اسلامی باشد جدا خودداری می نماید.

12-لطفا در صورتیکه زمان مورد نیاز اگهی شما تمام شده (دیگر قصد تبلیغ اینترنتی ندارید) حتما آگهی خود را حذف نمایید.

 


تمام حقوق محفوظ و متعلق به می باشد ©

طراحی سایت و سئو توسط ضابط